ارسال کد تخفیف

یکی از قابلیت های سامانه پیامک ارسال پیامک کد تخفیف و ارسال پیامک هدیه برای مشتری قدیمی و خوشحال سازی مشتریان می باشد.

شما می توانید در بازه های زمانی مختلف برای افزایش فروش به مشتریان قدیمی از ارسال پیامک کد تخفیف استفاده کنید، ارسال پیامک کد تخفیف از ان جهت سودمند است که می تواند به سرعت فروش شما را به مشتریان قدیمی افزایش دهد و از انجا که مشتریان قدیمی قبلا از شما خرید انجام داده اند به شما اعتماد دارند.

مشکلی که در ارسال پیامک کد تخفیف به مشتریان وجود دارد، خیلی از مشتریان دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند بنابراین پیامک کد تخفیف شما را دریافت نمی کنند، اما سامانه پیامک ایران زمین قابلیت ارسال پیامک به شماره های مسدود را فراهم کرده است بنابراین شما از طریق پنل اس ام اس ایران زمین امکان ارسال پیامک به شماره های مسدود و بلک لیست برای شما فراهم می باشد و می توانید در کمپین های تبلیغاتی و بازاریابی پیامک پیامک جشنواره و کد تخفیف خود را برای همه ارسال نمایید.

 

روش های ارسال پیامک کد تخفیف

ارسال پیامک هدیه و کد تخفیف در پنل اس ام اس به ۲ صورت اتوماتیک و دستی امکان پذیر است، شما می توانید یک سری کد تخفیف را آماده کرده و از طریق فایل اکسل در بخش امکانات پیشرفته > هدایا بارگزاری کنید و به مشتریان خود اعلام کنید که برای دریافت کد تخفیف / کارت شارژ و…  کلمه اعلام شده شما را به سامانه پیامکی ارسال کنند.

در این حالت سامانه پیامک برای هر مشتری یک کد تخفیف اختصاصی در نظر می گیرد و در صورتی که کاربری بخواهد با یک شماره موبایل مجددا کد تخفیف دریافت کند پنل پیامک این موضوع را متوجه شده و جلو افراد سودجو برای دریافت کد تخفیف می گیرد.

جالب است بدانید که از قابلیت ارسال هدایا در سامانه پیامک همچنین می توانید برای راه اندازی نرم افزار پیامکی ختم قران نیز استفاده نمایید و از انجا که کاربر در ابتدا پیامک درخواست کد تخفیف را به خط اختصاصی شما در سامانه پیامک ارسال کرده است بنابراین این پیامک از نوع اطلاع رسانی بوده و شما می توانید از طریق خطوط خدماتی اشتراکی نیز کد تخفیف خود را ارسال نمایید.

 

همچنین شما می توانید فایل مشتریان خود را که از روی های مختلف یا افزونه باشگاه مشتریان وردپرس جمع اوری کرده اید در سامانه قرار دهید و از بخش ارسال > ارسال پیامک > ارسال پیامک از طریق فایل اکسل یا ارسال پیامک به دفترچه تلفن سامانه پیامک خود را ارسال نمایید.

 

بنابراین شما با خرید سامانه پیامک ایران زمین می توانید برای مشتریان خود حتی شماره های مسدود و بلک لیست کد تخفیف پیامکی را ارسال نموده تا بتوانید مشتریان و کاربرنتان را از جشنواره و تخفیف مطلع کرده و درامد خود را به سرعت افزایش دهید.