null
پشتیبانی فنی

در دنیای امروز که رقابت های شدید در بخش دیجیتال و بازار اینترنتی وجود دارد شما باید همیشه شش دانگ حواس خود را روی سایتتان بگذارید چون حتی ۱ ثانیه مشکل در سایت می تواند باعث عقب افتادن شما در این مسابقه ی  سخت و تنگاتنگ بازار اینترنتی شود.فکر کنم کمتر کسی باشد که بتواند تمام کارهای یک سایت را خودش بتواند مدیریت کند مثل تولید محتوا،آپدیت محصول ،کار های سئو و خیلی کار های دیگر که، همواره یک سایت به آن نیاز دارد. تصور کنید در بین این همه کار های روزمره مشکل فنی سایت هم اضافه شود! واقعا فکرش هم عذاب آور است. یک مشکل فنی ،مثل خطا یا باگ ،کافی است تمامی کار های سایت بخوابد و کسب و کار شما متوقف شود!  متوقف شدن سایت شما بسیار به سایت شما صدمه می زد، جدا از اینکه فعالیتی نمی توانید دیگر در سایت انجام دهید ،تاثیر بدی روی رتبه بندی و رنکینگ گوگل می گذارد و می تواند زحمات های چندین و چند ساله ی شما را به باد دهد.فکر کنم با خواندن این مطلب خیلی ترسیده باشید و نگران سایت خود باشید !

ولی نگران نباشید دیجی پنل اینجاست که این مشکل را برای شما حل کند. بعد از تمامی این توصیفات که  برای مشکلات فنی پیش آمده سایت گفتیم ، اهمیت داشتن یک پشتیبان فنی برای سایت شما روشن می شود.  هرسایت بعد از تکمیل طراحی و راه اندازی، ممکن است در طول زمان،دچار مشکلاتی شود. یک سایت بصورت مداوم و همیشگی به یک پشتیبان فنی نیاز دارد تا بصورت مداوم سایت را چک کند و یک سری اقدامات لازم را برای سایت انجام دهد و در صورت بروز مشکل در سریع ترین زمان ،مشکل سایت را برطرف کند.

تیم دیجی پنل بعد از طراحی و تحویل سایت می تواند همواره به عنوان پشتیبان سایت ،همراه شما باشد. خدمات تیم پشتیبانی دیجی پنل در زیر می توانید مشاهده کنید و با توجه به نیاز خودتان ،انتخاب کنید.

جهت استفاده از خدمات پشتیبانی دیجی پنل فرم زیر را پر کنید

کارشناسان مجموعه دیجی پنل جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت
notes

گزارش دهی منظم از وضعیت وب سایت به کارفرما

backup

بک آپ گیری از فایل ها

search

بررسی قطعی سایت (در صورت رخدادن)

report

انتقال سایت به هاست جدید

security

انجام بروز رسانی های امنیتی و ارتقاء وب سایت جهت جلوگیری از نفوذهای احتمالی

check

پشتیبانی فنی و مدیریت سرویس هاستینگ و میزبانی وب سایت

دیجی پنل

برای مشاهده تعرفه های طراحی سایت دیجی پنل اینجا کلیک کنید

فکر کنم نکاتی که در بخش اول به آنها اشاره شد، به اندازه ی کافی اهمیت داشتن یک تیم پشتیبانی فنی قوی را برایتان روشن کرده است . اما بیاید باهم با چند تا اهمیت داشتن پشتیبان فنی هم آشنا شویم .

اهمیت داشتن پشتیبان فنی برای سایت

نگهداری و حفظ کسب و کار شما

با داشتن یک پشتیبان فنی سایت شما همیشه بروز است و با موتور های جست و جوی گوگل دوست! چون هیچ وقت گوگل سایت های قدیمی با محتوای نامناسب و قدیمی، با لینک های خراب ،صفحات قدیمی و از کار افتاده  را ایندکس نمی کند و به کسی هم پشنهاد خواندن و مشاهده ی آن را نمی دهد .

رضایت کاربران از سایت

رضایت کاربران یک فاکتور بسیار مهم برای گوگل می باشد. بالا بودن سایت شما در طول ۲۴ ساعت ،نداشتن هیچ مشکل فنی ،کامل بودن اطلاعات و در دسترس بودن آنها راحتی استفاده از سایت برای کاربران باعث می شود کاربر زمان بیشتری را در سایت شما بماند و موتور های جست و جوی گوگل این مسئله را زیر نظر دارند و با افزایش مدت زمان ماندن کاربر در سایت شما ،سایت شما را در نتایج بالاتری نشان می دهند

تجزیه و تحلیل عملکرد سایت

پشتیبان فنی وظیفه دارد تا داده های ورودی و خروجی سایت شما رو در طول زمان ،تجزیه تحلیل کند ،تا بتواند تشخیص دهد کاربران شما در چه صفحاتی نشکل دارن یا از چه صفحاتی از سایت شما رضایت دارند.با تحویل این تجزیه تحلیل ها ،برای شما کاملا روشن می شود که چه باید و نباید هایی را باید در سایت خود رعایت کنید.

بهبود سرعت سایت

با داشتن پشتیبان فنی برا سایتتان ،افزایش سرعت سایت می باشد.چون به جرعت می توان گفت اولین چیزی که باعث رضایت کاربر می شود ،سرعت سایت می باشد. اگر سرعت سایت شما پایین باشد ،کاربر سایت شما را می بندد و منتظر نمی ماند تا سایت شما بالا بیاید! خود همین نا رضایتی کاربر، یک امتیاز منفی در رنکینگ گوگل محسوب می شود.

نکات با اهمیتی بسیار وجود دارد که شما را ملزم به، داشتن یک پشتیبان فنی قوی برای سایتتان می کند.

تیم دیجی پنل در مسیر رسیدن به اهدافتان در کنار شماست.