null
درخواست مدیر سایت

در دنیای امروز همه چیز به سمت اینترنتی شدن پیش می رود و همه ی صاحبان کسب و کار این را می دانند که باید هرچه زودتر وارد این فضای اینترنتی آنلاین شوند، تا از بازار داغ آنلاین جا نمانند.روزانه میلیون ها نفر وارد این فضای آنلاین می شوندو تلاش می کنند تا از رقبای خود پیشی بگیرند و در نتایج بالاتری برای کاربران نمایش داده شوند.این کار نیازمند تولید محتوای اصولی و مداوم می باشد .شما باید همواره سایت خودتان را بروز نگه دارید تا به چشم بیایید.

برای اینکار همواره باید یک شخص آشنا به الگوریتم های سئو و متخصص روی سایت کار کند .اگر شما سایت خود را به تازگی ایجاد کرده اید و یا به فکر پیشرفت سایت خود هستید ،شما حتما به یک ادمین یا مدیر سایت نیاز دارید.آپلود تصاویر یا تولید محتوا شاید بنظر کار ساده و بی اهمیتی باشد ،ولی صورتی که این موارد به صورت اصولی و استاندارد رعایت نشوند ممکن است به سایت شما صدمات جبران ناپذیری وارد کند و شما مجبور باشید بطور کل سایتتان را بی خیال شوید و دوباره از صفر شروع کنید!

دیجی پنل در این مسیر می تواند به شما کمک کند.ما در مجموعه ی دیجی پنل ادمین های حرفه ای داریم که می توانند با شما همکاری داشته باشند.

برای شما عزیزان تعرفه هایی را در نظر گرفته ایم تا بنابر نیاز خود ادمین ها را با سطح های مختلف برای سایت خود انتخاب کنید.

جهت استفاده از خدمات ادمین دیجی پنل فرم زیر را پر کنید

کارشناسان مجموعه دیجی پنل جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت

دیجی پنل

برای مشاهده تعرفه های طراحی سایت دیجی پنل اینجا کلیک کنید