تولید محتوا

اگر می خواهید در زمینه بازاریابی و فروش آنلاین موفق شوید، حتما این جمله را شنیده اید که “محتوا پادشاه است!!”. بله محتوا مهم ترین گزینه است و هیچ جوره نمی توانید از آن چشم پوشی کنید. اما همانطور که می دانید کار زمان بری هم هست و بدی آن این است که باید بطور مداوم انجام شود. دیجی پنل با یک تیم قوی پشتیبانی سئو و محتوا این مشکل را به کلی حل کرده است. یکی از مهم ترین خدماتی که ما در پکیج سئو شرکت ارائه می دهیم، خدمات مربوط به نوشتن محتوا است. آن هم محتوایی که کاملا بهینه و سئو شده باشد و در بلند مدت برای کسب و کار شما بهترین نتیجه را به بار بیاورد.

پکیج محتوا

یکی از مهم ترین نکاتی که در نوشتن محتوا برای وبسایت ها بایستی مورد توجه قرار بگیرد، مداوم یا پیوسته بودن نوشتن محتواست. ما در دیجی پنل توسط یک تیم حرفه ای سئو قبل از هر کاری در ابتدا یک برنامه کاری منسجم و بلندت مدت بر اساس سیاست های شرکت یا کسب و کار مورد نظر می نویسیم و سپس پروژه را استارت می زنیم. یکی از مهم ترین نکات در چنین برنامه ریزی هایی، تعیین یک استراتژی درست و زمان مند برای محتواست تا در بلند مدت سایت مورد نظر به صفحات اول گوگل منتقل شود.

توصیه دیجی پنل به شما!!

تولید محتوای مداوم را جدی بگیرید! اگر واقعا بصورت آهسته و پیوسته آن را به درستی انجام دهید، حتما از آن نتیجه می گیرید. لازم به یادآوری است که تمامی سایت هایی که موفقیت های بزرگ کسب کرده اند همچون دیجی کالا، زومیت، بامیلو، تبیان، ورزش ۳ و…، با تولید محتوای یونیک و مداوم به این جایگاه رسیده اند! البته هرچند عوامل بسیار دیگری هم در این پروسه دخیل بوده اند. اما تولید محتوا یکی از پارامترهای اساسی بوده است. بنابراین شما هم می توانید با تعیین کردن یک استراتژی درست و تولید محتوای منظم و یونیک به جایگاه مورد نظر خودتان در بازاریابی و کسب و کار اینترنتی دست پیدا کنید!

استانداردهای دیجی پنل در تولید محتوای سئو شده:

تولید محتوای یونیک و غیر کپی
رعایت علائم ادبی و دستوری
استفاده از تصاویر جذاب
قیمت تولید محتوا
رعایت کلیه نکات سئو
رعایت چگالی کلمات کلیدی
تنظیم عنوان ها و هدینگ ها

برای انجام پروژه های تولید محتوا با دیجی پنل در تماس باشید!

اگر شما به تازگی کسب و کاری به راه اندخته اید و به فکر توسعه آنلاین آن هستید، حتما با دیجی پنل در تماس باشید تا شما را در خصوص صفر تا صد پروسه چنین کاری راهمایی کند. دقت کنید که همانطور که گفته شد، مهم ترین گام در چنین مسیری انجام خدمات مربوط به تولید محتوای سئو شده وبسایت است و اگر چنین موردی در نظر گرفته نشود، موفقیت عملا ناممکن است!