سایت شرکتی

null
سایت شرکتی

در دنیای امروز که رقابت ها با اختلاف ثانیه ای پیش می روند ،همواره باید هوشیار بود و از رقبا جا نماند!یکی از کارهایی که، امروزه حتما باید در روند کاری شرکت خود قرار دهید،داشتن یک سایت شرکتی است. داشتن یک سایت شرکتی برای شرکت و هولدینگ شما ، باعث ایجاد اعتبار شرکت شما در بین رقبای خود می شود . داشتن یک سایت شرکتی خود به نوعی بازاریابی و تبلیغات به صرفه محسوب می شود ،با این کار مشتری می تواند محصولات شما را همراه با جزئیات ببیند و درباره ی شرکت شما و جزئیات کار های شما اطلاعات کاملی را بدست آورد.

چند مورد از مزایای داشتن سایت شرکتی :

با داشتن سایت شرکتی ،در طول زمان می توانید ،اطلاعات بسیار ارزشمند و مفیدی از مشتریان و مخاطبین خود بدست آورید. که مشتریان شما چه افراد یا چه صنفی هستند .به چه محصولات و خدماتی بیشتر تمایل دارند و………..

جمع آوری این اطلاعات کار آسانی نیست ،ولی با داشتن سایت شرکتی برای شما میسر می شود.

با داشتن سایت شرکتی ،شرکت شما و محصولات آن ۲۴ ساعت شبانه روز در اختیار مشتری می باشد و هر زمان می تواند به سایت سر بزند .

داشتن یک سایت شرکتی ،با طراحی حرفه ای و محتوای بروز و جذاب ،باعث جذب شدن مخاطب به شرکت شما و خدمتتان می شود .

اغلب کاربران در فضای  مجازی به دنبال محصول و خدماتی مطمئن هستند و مطمئن باشید اگر سایت شرکتی برای خودتان نداشته باشید ،مشتری به راحتی شما را کنار می گذارد و به سراغ رقیبتان میرود!

 سایت شرکتی شما خود به نوعی باعث افزایش فروش شما می شود و باعث می شود که در بازار آنلاین دیده شوید . شما با صرف هزینه مقرون به صرفه ای سایت شرکتی خود را ایجاد می کنید و این باعث تبلیغات شرکت و محصولات شما ، در سطح بازار آنلاین می شود

سایت داشتن به معنای وصل شدن به بازار جهانی می شود . با داشتن سایت شرکتی شما به یک منبع کسب و کار جهانی متصل می شوید .سایت شرکتی برای  شما یک نمایندگی در سراسر دنیا ایجاد می کند.

امکاناتی که می توانید به سایت خود اضافه کنید

سیستم آگهی و استخدام
سیستم آموزشی
آزمون ساز آنلاین
پرتال مشتریان
سیستم VIP کاربران
سیستم پرداخت حرفه ای
سیستم تور و گردشگری
سیستم تور و گردشگری
سیستم چند فروشندگی
سیستم رزرواسیون
سیستم خبری
سیستم تور مجازی ۳۶۰ درجه
سیستم نظرات و امتیاز دهی حرفه ای
سیستم امنیتی
سیستم پیامکی
سیستم چت
ساخت محصول دلخواه
سیستم بازاریابی فروش
سیستم فروش دوره آموزشی
چند زبانه بودن سایت

طراحی قالب اختصاصی متناسب با کسب و کار شما

یک سال پشتیبانی رایگان

جهت استفاده از خدمات طراحی سایت دیجی پنل فرم زیر را پر کنید

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
سایت اختصاصی خود را با امکانات اختصاصی خود بسازید