طراحی سایت اختصاصی

قیمت طراحی سایت اختصاصی

برای طراحی سایت اختصاصی در ابتدا باید یک جلسه با کارفرما گذاشت و تمامی نقطه نظرات او را در خصوص سایت و چشم انداز آن از او پرسید. ظاهر سایت، سئو و بهینه سازی آن و نوع مطرح کردن اهداف مورد نظر در سایت همه و همه باید به گونه ای باشد که روند پیشرفت سایت را ساده کند. ما در دیجی پنل در ابتدا یک جلسه تخصصی با کارفرما تنظیم می کنیم و تممی این موارد را مو به مو بررسی می کنیم. ما سعی می کنیم سات اختصاصی شما را با به روزترین استانداردهای وب و در کمترین زمان ممکن طراحی می کنیم.

برای بسیاری ممکن است این سوال پیش بیاید که طراحی سایت اختصاصی بهتر است یا سایت وردپرسی؟ باید بدانید که هر کدام از این سایت ها مزایای خاص خود را دارد. ساخت سایت وردپرسی راحت تر است و از نظر بهینه سازی و طراحی امکانات خاص خود را دارد. سایت اختصاصی نیز دارای این مزیت است که می توانید امکانات مدنظر خود را به آن بیفزایید و برای خود شخصی سازی نمایید. این بستگی به رویکرد شما دارد که کدام یک را انتخاب نمایید.

مزایای وب اختصاصی

ساخت یک وبسایت اختصاصی مزایای زیادی برای شرکت شما خواهد داشت. داشتن یک سایت در دنیای ارتباطات به این معنی است که شما همواره در دسترس همگان هستید و کاربران به راحت ترین شکل می توانند با شما ارتباط برقرار کنند. از جمله مزایای داشتن یک وبسایت اختصاصی می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • سرعت بالاتر
  • امنیت بالاتر
  • ارتباط آسان تر
  • زمان کمتر با استفاده از طراحی اختصاصی سایت
  • ساخت اعتبار با استفاده از طراحی اختصاصی سایت

چرا طراحی سایت اختصاصی با دیجی پنل

ما در دیجی پنل با یک تیم مجرب طراحی سایت در ابتدا به تحلیل پروژه شما می پردازیم. لیستی ز انتظاراتی که شما بعنوان کارفرما دارید و باید هایی که بایستی در پروژه شما رعایت شوند. پس از ارائه یک تحلیل دقیق از پروژه کار طراحی  برنامه نویسی را شروع می کنیم و برای این کار از متخصصین تیم دیجی پنل کمک می گیریم. به روزترین طراحی ها به همراه تطبیق پذیری بالا در بهینه سازی وب را از ما بخواهید!

جهت استفاده از خدمات طراحی سایت دیجی پنل فرم زیر را پر کنید!

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .