سایت شخصی

null
سایت شخصی

شاید طراحی سایت شخصی، کمتر از بقیه سایت ها به گوشتان خورده باشد و بنظرتان چیزه بدرد نخور و بی فایده ای باشد! اما این طور نیست. سایت شخصی بخش خیلی مهمی از حوزه ی کاری است که، به آن بی توجهی می شود.

احتمالا برایتان سوال پیش بیاید که سایت شخصی چیست و به چه دردی می خورد؟

سایت شخصی یک سایتی است که مختص به خودتان است و شما در آنجا تجربه های کاری ،نمونه کار ها ،اطلاعات تماس خود ،افکار و نظرات و … را در آن قرار می دهید .

داشتن یک سایت شخصی بسیار به دیده شدن شما کمک می کند و خود نوعی رزومه آنلاین محسوب می شود و کار فرمایان بسیاری را به خود جلب می کند. شما با داشتن  یک سایت شخصی برای خودتان ،به یک دنیای بی حد و مرز پیشرفت کاری متصل می شوید.

داشتن یک سایت شخصی تنها به رزومه و حوزه کاری محدود نمی شود.شما می توانید وبلاگ شخصی خود را داشته باشید و با اشتراک گذاشتن وبلاگ ها ، به تعامل با دیگران بپردازید. این کار باعث افزایش بازدید سایت شما هم می شود و در آینده می توانید از این سایت کسب درآمد کنید.

یکی دیگر از استفاده هایی که می توان از سایت شخصی کرد ،فروش آموزش های متعلق به خودتان است.شما با داشتن سایت شخصی می توانید مهارت های خودتان را به دیگران آموزش دهید.این آموزش ها می تواند بصورت رایگان ارائه شود یا به صورت پولی.

دیجی پنل در این مسیر همراه شماست تا با بهترین طراحی،یک سایت شخصی حرفه ای ،متناسب با حوزه کاری شما طراحی کند.

سایت رزومه آنلاین

سایت نمونه کارها

سایت وبلاگ شخصی

سایت آموزشی

جهت استفاده از خدمات طراحی سایت دیجی پنل فرم زیر را پر کنید

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
سایت اختصاصی خود را با امکانات اختصاصی خود بسازید