سئو

اگر شما صاحب کسب و کاری هستید، حتما تا کنون کلمه سئو به گوشتان خورده است. از زمانی که موفق شدن در هر کسب و کاری بستگی آشکاری به آنلاین شدن آن کسب و کار پیدا کرده است، موفقیت در زمینه کسب و کار آنلاین نیز به همان اندازه به وضعیت سئو وبسایت شما گره خورده است. به طوریکه بدون آن عملا ناممکن است. ما در دیجی پنل انواع خدمات مربوط به سئو یک وبسایت را از صفر تا صد انجام می دهیم و کاری می کنیم که کسب و کار شما در کلمات کلیدی مرتبط با خود به بهترین جایگاه ممکن برسد. اما با توجه به اینکه کسب و کارها از نظر میزان رقابت و ترافیکی که روزانه سرچ کلمات آنها در موتور جستجوی گوگل ایجاد می کند متفاوت هستند، ما آنها را به دو دسته تقسیم کرده و برای هر یک بصورت جداگانه خدمات مربوط به سئو را انجام می دهیم:

۱- خدمات سئو برای کسب و کارهای با رقابت و ترافیک کاری کم:

این ها کسب و کارهایی هستند که کوچک هستند و اصنافی همچون مغازه ها و فروشگاه ها، شرکت ها و تولیدی های کوچک و امثالهم را شامل می شوند. در واقع انجام خدمات سئو برای این قبیل کسب و کارها به معنای پیاده سازی یک سری تکنیک ها برای کسب رتبه اول در محلی محدود از موتور جستجوی گوگل است. این امر از طریق بهینه سازی سایت بر روی کلماتی صورت می گیرد که تعداد جستجو و رقابت بر سر آنها کم است. اما سرچ آنها بازدهی مناسب را برای کسب و کار مذکور به همراه دارد.

سئو چیست

۲- خدمات سئو برای کسب و کارهای با رقابت و ترافیک کاری بالا:

منظور از کسب و کارهای با رقابت بالا کسب و کارهایی است که کلمات کلیدی مربوط به آنها در گوگل بسیار جستجو می شود و رقابت بر سر آنها زیاد است. طبیعتا انجام فعالیت های مربوط به سئو و رساندن آنها به یک وضعیت مطلوب هم فشرده تر و سنگین تر است و هم مدت زمان بیشتری می طلبد تا به نتیجه دلخواه برسد. سایت هایی هم که در این قبیل کلمات به رتبه های بالا رسیده اند، عموما سایت هایی هستند که از قدمت طولانی تری برخوردار بوده و به اعتبار مورد نظر گوگل رسیده اند. همانطور که احتمالا می دانید، انجام خدمات سئو برای چنین کسب و کارهایی و نیز رساندن آنها به نقطه مطلوب، پرهزینه تر است. خدماتی که ما در دیجی پنل برای چنین سایت هایی انجام می دهیم، نیز به مانند گروه قبل بوده با این تفاوت که سیاست کاری و نیز حجم کار طبیعتا نسبت به مورد پیشین متفاوت است.

قیمت سئو

خدماتی که دیجی پنل برای سئو مشتریان انجام می دهد:

آنالیز کیفیت محتوای سایت
اصلاح عناوین و هدینگ ها
اصلاح تجربه کاربری سایت
بررسی وضعیت رتبه الکسا
بررسی سایت های رقیب
انجام پروژه های سئو
آنالیز سرعت سایت
لینک سازی داخلی سایت
ایجاد بک لینک های موثر
بررسی وضعیت PA و DA
مدیریت گوگل وب مستر

برای انجام پروژه های سئو با دیجی پنل در تماس باشید!

اگر شما به تازگی کسب و کاری به راه اندخته اید و به فکر توسعه آنلاین آن هستید، حتما با دیجی پنل در تماس باشید تا شما را در خصوص صفر تا صد پروسه چنین کاری راهمایی کند. دقت کنید که همانطور که گفته شد، مهم ترین گام در چنین مسیری انجام خدمات مربوط به سئو و بهینه سازی وبسایت است و اگر چنین موردی در نظر گرفته نشود، موفقیت عملا ناممکن است!

خدمات پیشرفته سئو